Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4350 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Anotace knihy

Tato kniha je pro odvážné a zvídavé. Pro ty, kteří se nechtějí rozhodovat podle reklamních mágů, nabízejících jednoduchá instantní řešení na cokoli. Je pro ty, kdo se rozhodli vzít kvalitu svého života do svých rukou - pro samostatně myslící jedince, kteří chtějí naslouchat svému vlastnímu rozumu i intuici. Publikace je unikátním souborem zkušeností starých mistrů a živého praktikujícího lékaře. Lékaře, který má prokazatelné výsledky, který nejen "léčí", ale umí i uzdravit. Který neléčí "nemoc", ale celého člověka, s jeho tělem i duší. Kniha je určena zdravým i nemocným. Čtenář zde najde rady, jak se udržet v kondici, objeví zajímavé souvislosti mezi psychikou a tělesným zdravím. Může také zjistit, jaká je jeho konstituce, a podle toho zvolit stravu, cvičení a další pravidla chování, která jeho konstituci posilují. Nemocný zde může odhalit pravděpodobné příčiny svého onemocnění a najít klíč k uzdravení. Součástí knihy jsou i fotonávody pro cvičení a další návody k práci s vlastním tělem i psychikou. Svými mezioborovými přesahy kniha dává základní orientaci v pojetí zdraví a nemoci v několika systémech: spojuje ayurvédu s homeopatií, s přírodní léčbou i čínskou medicínou - a přitom neopomíjí ani nejmodernější trendy klasické medicíny. MUDr. Tomáš Lebenhart připomíná starý čínský princip, kdy lékař zodpovídal za zdraví celé rodiny, byl oslavován, když rodina byla zdravá a zatracován, když někdo onemocněl. Tím, že se s námi dělí o své letité poznatky praktického lékaře, naplňuje ideu prevence a zároveň apeluje na naši osobní odpověd-nost za stav vlastního těla i duše. Svou knihou nám dává nahléd-nout do svého uvažování o zdraví člověka jako výslednici harmonického chování k sobě i okolí.

Kniha vyšla v prosinci 2010 v nakladatelství Grafia.

Objednávky: Grafia, s.r.o., Budilova 4, 301 00 Plzeň, linhartova@grafia.cz, tel. 378 771 212

Pokud si chcete knihu MUDr. Tomáše Lebenharta objednat u nakladatelství Grafia, uveďte prosím v emailu tyto informace:

- Vaše jméno a adresu

- Počet výtisků

- Způsob odběru

- Zaslat na Vaši adresu

- Osobní odběr na adrese Grafia, Budilova 4, Plzeň

- Osobní odběr na adrese MUDr. Tomáš Lebenhart, Vídeňská 181, Klatovy

Při zaslání poštou účtujeme dobírku + balné 90,-Kč
Cena 1 ks knihy je 250,-Kč včetně DPH.

Chcete koupit knihu ve svém regionu?

Máme pro Vás dobrou zprávu: Aktuálně je to 51 prodejen v celé republice. Protože i tam je o knihu velký zájem, doporučujeme si ji telefonicky rezervovat.

ll.jpg
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one