Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4351 | 87%)
Ne (306 | 6%)

Doporučuji akce

Xolotl: Slunovratová meditace online (úterý 22.12.); Individuální terapie; Raindrop technika

Milí přátelé,
 
zveme na úterní online setkání ve slunovratových energiích. Okamžiky obnovení a posílení naší bytosti s těmito nebeskými a pozemskými energiemi - konjunkce Jupitera a Saturnu, zrození a uctění zimního Slunce. 
SLUNOVRATOVÁ MEDITACE  se uskuteční v úterý 22.12. od 18.30.
Více info tady:
http://peterbartal.cz/akce/slunovratova-meditace
 
Také dáváme vědět, že Xolotl bude odlítat zpátky do Mexiku 25.1., proto bude ještě v průběhu celého ledna nabízet INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE. Hlásit se můžete už teď:
http://www.manos.cz/individualni-terapie-se-xolotlem.html
 
Zároveň se i já po delší odmlce (v rámci mateřské "dovolené" :) vracím opět k RAINDROP TECHNICE - masáži, v níž se kombinují esenciální oleje s manuální masáží a akupresurním stlačováním bodů... slastný zážitek pro tělo i pro duši :) Také se už teď můžete hlásit na leden:
http://www.manos.cz/raindrop-technika.html
 
Přejeme vám poklidný sváteční čas,
 
bára a xolotl
homeo1.jpg
Milí přátelé,
 
chtěli jsme na tento víkend udělat velké setkání k příležitosti úplňku a Svátku mrtvých... vzhledem k tomu, že to ale není možné, rozhodli jsme se aspoň část programu udělat prostřednictvím online setkání.  
 
Zveme vás tedy na historicky první Xolotlovo internetové vysílání:) V sobotu 31. října od 18 hod na dušičkové téma DARY PRO NAŠE PŘEDKY.
Energie sobotního dne budou opravdu silné, kombinace sovího úplňku, symbol Jaguára a číslo 11. Jaguár nás spojuje s odvážnými dušemi a světovou stranou Severu, kde se otevírá Cesta mrtvých. Číslo 11 ohlašuje transformaci, jasné umístění ve složitosti a tajemství života a smrti. 
 
Magický den a noc. Odraz života a smrti. Den poděkování za to, co máme a čím jsme díky našim předkům.
 
Více informací najdete tady:
http://peterbartal.cz/akce/dary-pro-nase-predky
 
Přejeme vám všem poklidný čas,
 
bára a xolotl
Obrázek týdne
sneh.jpg
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one