Rozsah a způsob poskytování péče o zdraví: Služby poradny jsou poskytovány v rozsahu § 2636 - § 2651 zákona č. 89/2012 Sb. (zákon občanský zákoník), Služby poradny… nejsou poskytovány podle zákona č.372/2011 Sb. (zákon o zdravotních službách)
poradna.gif
archiv.gif
lll1.gif
fotovideo.gif
hudební.gif

Kontakt

Telefon: 378 606 808
tomas@lebenhart.cz
 

Kalendář

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (4174 | 88%)
Ne (287 | 6%)

Doporučuji akce

Jeremy Sherr v Praze

 
V březnu nás navštíví další světová homeopatická osobnost – Jeremy Sherr. Proslul především svými zkouškami nových léků, o jejichž obrazech publikoval řadu knih. Je vskutku homeopatem a učitelem světového renomé. Vystudoval homeopatii v osmdesátých letech v Londýně, přednáší v mnoha zemích světa, je profesorem na univerzitách v Číně a v Argentině a má Ph. D. ze dvou dalších univerzit. Založil řetěz homeopatických klinik v Africe. Také jeho osobní léčebná praxe má mezinárodní povahu. Je mimo jiné autorem repertoria Q-Rep, the Repertory of Mental Qualities (Repertorium duševních vlastností) a Dynamics and Methodology of Homoeopathic Provings (Dynamika a metodologie homeopatických zkoušek).
 
Jeho pražská přednáška bude mít tyto hlavní body:
 
  •     Praktická a jednoduchá cesta, jak řešit případy, s ukázkami
  •     Jak porozumět starým lékům novým způsobem, s popisy případů
  •     Obrazy tří nových léků, pocházejících z jeho zkoušek
 
Datum konání: 21. – 22. 3. 2020  od 9 h  (so 9 – 18, ne 9 – 17, pauza na oběd 13 – 14)
 
Místo konání: ČVUT, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 , kongresový sál. Mapa zde
Dopravní spojení: metrem A do stanice Dejvická, pak tramvají do zastávky Thákurova (jedna zastávka), nebo nahoru po Evropské pěšky – cca 10 minut chůze. Přesné spojení si můžete vyhledat zde. Ulice Thákurova se nachází po pravé straně, kolmo na ulici Evropskou. U vchodu do Masarykovy koleje jsou vlajky Evropské unie a ČVUT. Pro automobilisty je možné parkování v okolních ulicích v omezené míře na tzv. fialových (značených bíle) zónách, o víkendu zdarma.
 
Cena: 2 200 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP,  2700 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit, registrace bude probíhat v pořadí, v jakém se účastníci dostaví. Prezence účastníků bude probíhat již od 8 h.
 
Přednáška je též zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague
 
Pokud potřebujete zajistit ubytování, doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz
 
Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584
Jarní očista 2020-page-001.jpg
Vážená paní, vážený pane,

zveme vás na úvodní kurz autopatie:

25. 1. 2020 se koná kurz autopatie I. v Plzni
8. 2. 2020 se koná kurz autopatie I. v Praze

Již po absolvování tohoto kurzu I. získáte znalosti, které můžete ihned uplatnit při léčbě.

Přednáší Mgr. Jiří Čehovský, cena 800 Kč.

Na kurz se prosím přihlaste buď odpovědí na tento mail nebo pomocí formulářů na webových stránkách, případně telefonicky na čísle 257 922 591.

S přátelským pozdravem

Ing. Dagmar Hegarová
vlastovka vanoce.jpg
PODZIMNÍ   NOVINKY  OD  NAHRINU
 

Představujeme vám dva nové produkty v sortimentu Nahrin. Těšit se můžete na nový elixír s bylinnými extrakty a na nápoj, které jistě oceníte během podzimního sychravého období.Tymiánový elixír
Bylinný sirup s obsahem extraktů z jitrocele a tymiánu, obohacený o med, mateří kašičku, vitamin C, mangan a měď, je výborný doplněk stravy, který podpoří děti i dospělé při onemocnění dýchacích cest. Elixír má jemnou ovocnou chuť díky borůvkové a malinové šťávě.
Vhodné
- proti všem typům onemocnění dýchacích cest /kašel, nachlazení, bronchitida,      
  bolest v krku/
- uvolňuje hleny a má uklidňující účinek
- působí antibakteriálně a antivirově
- je protizánětlivý
- vhodný pro děti od 2 let
Obsah: 250 ml                       Cena: 755 Kč
Zaváděcí cena:     680 Kč
 

Zázvorový nápoj s kurkumou
Nesladký nápoj s obsahem zázvoru, kurkumy, citronové trávy a s přídavkem vitaminu C má jemně pikantní chuť a pro kurkumu typické žlutooranžové zabarvení. Lze jej popíjet teplý nebo studený. Zázvor harmonizuje trávení a povzbuzuje krevní oběh. Kurkuma je bohatý zdroj antioxidantů, působí protizánětlivě. Připravený nápoj povzbuzuje a prohřívá.
Obsah: 300 g                           Cena: 680 Kč
Zaváděcí cena:        610 Kč
 
 

V prodeji od 12. září 2019

technologie.png
MUDr. Martin Jan Stránský, M.D, FACP
Martin Jan Stránský se narodil v roce 1956 v New Yorku do významné československé rodiny. Jeho otec Jan založil společně s Pavlem Tigridem československou sekci Rádia Svobodná Evropa, děda Jaroslav založil časopis Přítomnost, byl ministrem spravedlnosti (1945) a poté školství v letech 1946 až 1948, pradědeček Adolf založil Lidové noviny a byl prvním ministrem obchodu Československa.
Po získání dvou atestací v interním lékařství a neurologii začal MUDr. Stránský praktikovat neurologii a vyučovat na Yaleské univerzitě, kde je dodnes primářem. Po roce 1989 se „vrátil“ do vlasti, obnovil časopis Přítomnost, založil Polikliniku na Národní, program výměn vědců mezi Yaleskou a Karlovou univerzitou a Prague Selective, největší letní program pro studenty medicíny na světě. Vzhledem k jeho zkušenostem je poradcem ve zdravotnictví ministrům a organizacím po celém světě.  V roce 2014 založil kancelář Ombudsman pro zdraví, z. ú., a již dříve i nadační fondy pro podporu výuky v žurnalistice a občanských práv. Je iniciátorem a realizátorem pomníku Milady Horákové ve Sněmovní ulici v Praze. V 2019 vydal knihu Deník doktora z Mrnic, která zobrazuje tragikomické aspekty české společnosti.
Spolu s uvedenými aktivitami, které koordinuje jeho kolektiv, se MUDr. Stránský převážně věnuje neurologickým dopadům moderní technologie na lidský mozek a na lidskou budoucnost. Na toto téma přednáší v současnosti po celém světě.  
Obrázek týdne
P3296115.JPG
Poslední změny na stránkách
Návštěvnost
Přihlášení
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one